Search this blog


Anasayfa GENEL UYARI Sorularınızı Gönderin
Thursday, February 25, 2010

Ilk Seferde Hamile Kalınır mı?  

Bir okuyucumuz ilk seferde hamile kalınır mı şeklinde bir soru yöneltmiş. Bu konuyla ilgili Cinsel Ilişki Kural ve Kanunları isimli kaynak kitaba başvuruyoruz. Bu kitap maddeler halinde cinsel ilişki ile ilgili insanların merak ettiği ama cevabını kimsenin tam olarak bilmediği kuralları listelemiş.

Bir numaralı kural “bir kereyle eşcinsel olunmaz” diyor.
Iki numaralı kural “Eşcinsel ilişkide veren değil de alan iseniz eşcinsel sayılmazsınız” imiş.
Üç numaralı kural ise “ilk seferde hamile kalınmaz” diyor.

Evladım, sen hiç hayatında biyoloji dersi almadın mı? Ilk cinsel ilişkide neden hamile kalmayacakmışsin ki? Spermle yumurta biraraya geldiğinde döllenme olursa hamile kalırsın, döllenme olmazsa hamile kalmazsın. Bazen ilk sefer denediğinde hamile kalabilirsin, bazen de yıllarca denemene rağmen hamile kalamazsın. Spermle yumurta bir araya geldiği zaman “bu arkadaşın ilk cinsel ilişkisi mi? Aman dikkat edelim, ilk cinsel ilişkiyse hamile kalma olayı olmasın, kurallara aykırı” şeklinde bir muhabbet aralarında geçiyor mu zannediyorsun?

Kızlık zarı seni hamile olmaktan koruyan süper güçlü bir kalkan değildir. Kızlık zarın patlarsa bu seni hamile kalmaya karşı da korur diye de bir kural olmadığına göre cinsel ilişkiye giriyorsan ve hamile de kalmak istemiyorsan bunun bir sürü korunma yöntemi var. Sonra kürtaj yaptırarak çocuğunu öldürmeye teşebbüs etme, şimdiden uyarıyorum.Ilk seferde kizlik zari da patlar, hamile de kalinir.

Baglanti Var

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Benzer Konularda Yazılmış Yazılar