Search this blog


Anasayfa GENEL UYARI Sorularınızı Gönderin
Tuesday, January 12, 2010

Genel Uyarı  

1. Bu sitede verilen cevaplar hiç bir şekilde uzman görüşü olarak değerlendirilmemeli, uzmanların verdikleri görüşlerin yerine kullanılmamalı, evde ve sokakta uygulanmamalıdır.

2. Sitenin yazarı bir doktor değildir, ayrıca bir televizyon dizisinde de bir doktoru canlandırmamaktadır.

3. Sitede verilen tüm tavsiyeler eğlendirmek amacıyla verilmiş olup hiç bir şekilde kullanılmamalıdır. Kullanılması durumunda ortaya çıkacak sonuçlardan site sahibi sorumlu tutulamaz.

4. Bu siteyi ziyaret edenler burada belirtilen şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırlar.

5. Sitede verilen hizmetlerden ötürü kimseden maddi bir talebimiz yoktur, site içeriğinin başka sitelerde kullanılması izine tabidir. Hiç bir şekilde kaynak göstermeden ve izin alınmadan site yazıları başka mecralarda yayınlanamaz.

6. Siteyi kullanmaktan ötürü başınıza gelebilecek herhangi bir problemden site sahibi sorumlu tutulamaz.

7. Site sahibi hiç bir şekilde hiç bir kimseyi yasadışı davranışlara teşvik etmemektedir, yazılan yazılar bu anlamı taşımamaktadır, yanlış anlaşılmalardan site sahibi sorumlu tutulamaz.

8.Cinsel ve sağlık problemleriniz için konusunda uzman bir doktora veya psikologa görününüz, burada yazılan yazılar ve söylenen sözler hiç bir şekilde uzmanların vereceği tavsiyelerin yerini tutmaz, ciddiye almayınız.

9.Site sahibi hiç bir şekilde hiç bir şeyden sorumlu tutulamayacağını ve sorumlu tutulmak istemediğini yukarıdaki maddelerde açıkca belirtmiştir. Burada yayınlanan yazılar ABD devletinde yerleşik Türkçe bilen insanlara yönelik yazılmış olup, ABD devletinin kanunları geçerli kabul edilecektir. Türkiye’den bu siteye bağlanan insanların siteyi terketmeleri rica olunur, yazıların okunması durumunda site sahibi doğacak sonuçlardan dolayı sorumlu tutulamaz.

10. Hala anlamadıysanız bir kez daha söyleyeyim, ben sorumlu değilim kardeşim, burada yayınlanan yazılar eğlendirmekten başka bir amaç taşımamaktadır.

Baglanti Var

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Benzer Konularda Yazılmış Yazılar1 Yorum: to “ Genel Uyarı

  • Anonymous
    February 3, 2010 at 5:42 AM  

    Ondan sorumlu deilsin bundan sorumlu değilsin doktor değilsin söylediklerin gerçek değil tavsi etmezsin ee hangi akla hizmet edersin sen bir de seo çalışması yapıyorsun hey allahım ya.