Search this blog


Anasayfa GENEL UYARI Sorularınızı Gönderin
Tuesday, January 12, 2010

Mastürbasyon Bekareti Bozar mı?  

Genç kızların en çok merak ettikleri konulardan bir tanesi de mastürbasyonun bekareti bozup bozmayacağı. Bir genç kızımız kızlık zarının olduğu bölgeye dokunmadan kendisini tatmin ettiğini, bunu bir kaç kere yaptığını ve şimdi ise bunun kızlık zarına zarar vermiş olabileceğinden korkutuğunu belirterek yardım istemiş. Ayrıca kendisinin 20 yaşında ve üniversite öğrencisi olduğunu belirtmiş.


Sevgili kızım, şimdi 20 yaşında ve üniversite öğrencisi olmanın bekaret zarıyla ne alakası var. Ben üniversite öğrencisi olmama rağmen bu tür konular hakkında hiç bir bilgim yok, annem de küçükken beni karşısına alıp konuşmadı, ansiklopedi, internet gibi kaynaklardan da araştırma yapmasını bilmiyorum demek istiyorsan anlarım. Yoksa kızlık zarıyla üniversite öğrencisi olman arasında bir ilişki yok, üniversite ögrencisi olanların kızlık zarı daha kolay bozulur gibi bir kural da yok.

Soruna gelecek olursak, senin söylediğin şekilde dışarıdan baskı ile mastürbasyon yapman kızlık zarına zarar vermez. Erkek arkadaşların veya müstakbel eşin de senin hiç bir şekilde mastürbasyon yaptığını anlayamazlar. Burada problem durum ise şu. Mastürbasyon yapıyorsan bu senin cinsel ihtiyaçlarının tatmin edilmesinin önemli bir unsur olduğunu gösterir. Eğer mal gibi sadece kendi cinsel ihtiyacını düşünen birisi ile evlenirsen bunun sonu çok hayırlı olmaz gibime geliyor. O yüzden evlenmeden önce bu konunun senin için ne kadar önemli olduğunu bana sorarsan açıkca eşinle paylaşmalısın. Ama tabii bunun zamanlamasını da iyi yapmalısın. Üçkağıtçı birine bu isteğini çok erken açarsan seninle evlenmekten vazgeçebilir, evlenmeden önce de senden faydalanmaya kalkabilir. Bu gibi kişilere karşı dikkatli olmanı öneririm.

Baglanti Var

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Benzer Konularda Yazılmış Yazılar