Search this blog


Anasayfa GENEL UYARI Sorularınızı Gönderin
Friday, January 29, 2010

Kürtaj Yapan Doktoru Öldüren Adam Mahkum Edildi  

Sevgili Zeynep Hanım,

Ben 51 yaşında minibüs şoförlüğü yapan, dinine çok bağlı ve kürtaja sonuna kadar karşı çıkan bir hristiyanım. Bizim şehirde late-term abortion, yani hamileliğin 20. Haftasından sonra yasadışı olmasına rağmen kürtaj yapan bir doktor var. Siz de bir doktor olduğunuz için biliyorsunuzdur ki kürtajla öldürülen bu bebeklerin bir kısmı o gün doğsalar dahi doktorlar tarafından yaşatılabilecek bilgi ve teknoloji mevcut. Yani bu doktor kelimenin tam anlamıyla bir bebek katilidir. Ben de daha fazla bebeklerin öldürülmesine dayanamadım ve silahı kaptığım gibi gittim ve George Tiller adındaki bu doktoru öldürdüm. Doğru bir davranış sergileyerek binlerce bebeğin hayatını kurtardığımı düşünüyorum, bu konuda sizin görüşlerinizi almak istiyorum.

Bana Zeynep hanım deme, hayvan herif. O öldürdüğün doktora katil diyorsun, peki sen nesin? Allahın verdiği canı almak sana mı kaldı? Allahtan jüri üyelerinin içerisinde geri zekalı biri yokmuş ki seni en azından 25 yıl hapse mahkum etmişler. Senin gibi hayvanlar toplumdan ara ara çıkıyor. Ben mantığındaki yanlış noktalara parmak basayım, belki diğer insanlar bir şeyler öğrenirler. Birincisi dediğin gibi yapılan kürtajlar cinayettir. Ancak Doktor Tiller hamile kadınları zorla kaçırıp, gizli bir yerde kürtaj yapmıyordu değil mi? Yani cinayete azmmettiren kürtaj seçimini yapmış olan kadınlardır. O yüzden senin doktoru öldürmen bir tane dahi hayat kurtarmamıştır. Kürtaj yaptıracak kadın gider başka bir doktora yine kürtajını yaptırır. Anlayacağın sen bir tane bile bebeğin hayatını kurtarmış değilsin. Ortada kürtaj yapacak doktor kıtlığı mı var?

Kürtajı ve dolayısıyla masum doğmamış bebeklerin katlini önlemek istiyorsan insanlara kürtajın bir cinayet olduğunu anlat, yaptıkları davranışların ne anlama geldiğini kavramalarını sağla, bilinçlendir onları. Bunu bir blog açarak ve insanların blogunu okumasını sağlayarak yapabilirsin mesela. Barışçı ol, cinayete cinayetle karşılık verirsen senin de canilerden bir farkın kalmaz.

Baglanti Var

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Benzer Konularda Yazılmış Yazılar