Search this blog


Anasayfa GENEL UYARI Sorularınızı Gönderin
Tuesday, January 12, 2010

Kızlık Zarı Patlaması  

Bir gencimiz Haydar Dümen’e şu soruyu yöneltmiş: Merhaba ben 16 yaşında bir gencim, 2 gün önce kız arkadaşımla ilişkiye girdim. Kız arkadaşımım kızlık zarı patladı, şimdi ne yapmamız gerekiyor? Çok korkuyoruz, bize yardım edin.


Haydar Dümen’i boş verin, ben size yardımcı olayım. En baştan herkesin yaptığını yaptığınızı belirteyim. Her genç gibi bir işi düşünmeden yapmışsınız, zarı patlatmışsınız, ondan sonra da çaresini arıyorsunuz. Bak güzel çocuğum. Daha 16 yaşındaymışsın, acelen neydi? Siz kimbilir cinsel ilişkiye girerken prezervatif takıp korunmamışsınızdır da. Kızlık zarının patlaması durumunda yapılabilecek ilk iş diktirilmesidir. Bir an evvel bu konulara bakan bir kliniğe giderek yarım saatte dikim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ama bunlar ciddi işlerdir. Kız arkadaşının hamile kalmadığından emin misin, sonra yakayı ele verirsiniz bak.

Kız arkadaşın hamile değilse ve bundan sonra da bu naneyi yemeyi sürdürecekseniz, o zaman hiç diktirmekle falan uğraşmayın derim, genellikle incecik bir sey bu, patlamasi cok kolay. İlk seferde de anladığım kadarıyla cinsel ilişkiye girme gibi bir niyetiniz yokmuş, bu işler kazayla olmuş gibi görünüyor ama neticede yapacağınızı yapmışsınız. O yüzden elinize ve belinize sahip çıkın.

Baglanti Var

What next?

You can also bookmark this post using your favorite bookmarking service:

Benzer Konularda Yazılmış Yazılar1 Yorum: to “ Kızlık Zarı Patlaması

  • Anonymous
    May 25, 2013 at 5:04 AM  

    Ablacım erkek arkadaşımla ilk cinsel ilişkide bulundugumda kan gelmedi. O gün 1- 2 kez daha yaptık yine kan gelmedi. Aradan yaklasık 1-2 ay geçtikten sonra tekrar önden ilişkye girdik ve o gün yine 2-3 kere yaptık. Kan yine gelmedi. Bunun sebebini öğrenebilir miyim?